Tek Katlı Prefabrik Ev

Mevcut projemizi beğenmediyseniz, istediğiniz ölçüde değişiklik yapabiliriz.

Merak ettikleriniz?

106 M² TEK KATLI PREFABRİK EV AÇIKLAMASI

Sahip olduğunuz arsaya tek kattan oluşan bir ev inşa ettirmek istediğinizde ve bunun çabucak gerçekleşmesini istediğinizde 106 m² tek katlı prefabrik ev modelleri tam da ihtiyacınız olan ev olarak karşınıza çıkmaktadır. Prefabrik konutlar yapıları ve üretilme aşamalarından ötürü betonarme evlere göre daha kısa sürede anahtar teslim edilecek hale gelebilmektedir. Bu nedenle de günümüzde pek çok kişi artık bu tip evleri tercih eder hale gelmiştir. Bir betonarme evde sahip olacağınız her türlü ihtiyacınızı karşılayabilen prefabrik konutlar kullanılan malzeme açısından sağlığa kötü etki edecek bir malzeme bulundurmadıklarından ötürü tercih edilmektedirler. Küçük bir arsa alanına sahip olsanız dahi sizin için uzun süre kalabileceğiniz, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile başka bir eve ihtiyaç duymayacağınız 106 m² tek katlı prefabrik ev modellerinde üç oda ve bir salon bulunabilmektedir. Bunlara ek olarak banyo, mutfak ve geniş bir hole sahip olunacak olması apartman dairelerinde yaşamaktan daha huzurlu bir ortam elde edebilmenizi sağlamaktadır. Sahip olduğunuz ev ile kendinizi ve ailenizi mutlu edebilmenizi sağlayabilecek olan bu evler nemden etkilenmeyen yapıları, ısı ve ses yalıtımlarının yüksek olmaları ve depreme karşı dayanıklı olmaları nedeni ile uzun yıllar kullanabilmeniz için uygun olmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Geniş bir aile için küçük bir alanda rahat bir yaşam sunan bu evlere 10 gün ile 30 gün arası bir süre içerisinde sahip olabilmeniz mümkün olmaktadır.

BALKON KAPISI: PAKPEN PVC KAPI
BANYO SAYISI 1
BİNA YÜKSEKLİĞİ 250
ÇATI KAPLAMASI Boyalı Galveniz Sac, (Metal Kiremit / Opsiyonel, Shingle / Opsiyonel)
DIŞ CEPHE Betopan
DIŞ DUVAR 10 cm
DIŞ KAPI Çelik Kapı
ELEKTRİK TESİSATI Sıva Altı
İÇ DUVAR 6 cm
İÇ KAPI Amerikan Göbekli Kapı
KAT SAYISI Tek Kat
KÖŞE KAPLAMA Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
ODA SAYISI 3+1
PENCERELER Kurşunsuz PVC Pencere PAKPEN
SIHHİ TESİSAT Sıva Altı

Neden Prefabrik

1999 yılında üç girişimcinin büyük hedeflerle yola çıkarak kurduğu Villa Yapı; üretimine ilk olarak prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile başlamıştır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen VillaYuvam, zamanla üretim ağını genişleterek, çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatıyla birlikte sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Villa Yuvam Prefabrik

Villa Yuvam Prefabrik; üretimine ilk olarak prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile başlamıştır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen Villa Yuvam Prefabrik, zamanla üretim ağını genişleterek, çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatıyla birlikte sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Neden Prefabrik Merkez Ofisi

Montaj Garantisi 2 yıl
Servis Garantisi 10 yıl
Ücretsiz Montaj

- Konut Malzemelerinin İndirilmesi ve Montajı
- Konut İç ve Dış Boya İşlerinin Uygulanması
- Konut İç ve Dış Kapıların Montajı
- Konut Pencerelerin Montajı (Çift Cam PCV)
- Sıva altı elektrik ve su tesisatının çekilmesi
- Elektrik Armatürlerinin Montajı
- Duş Teknesi, Klozet, Lavabo ve Bataryaların Paket Halinde Müşteriye Verilmesi

- Zemin betonu ve her türlü harfiyat işleri.
- Zemin ve duvar kaplama işleri (şap,seramik,fayans,halı vs.)
- Binanın kurulması için gerekli resmi izinlerin alınması
- Bina ile zemin betonu arasındaki her türlü yalıtım işleri.
- Telefon ,bilgisayar ve UPS tesisatları.
- Elektrik ana dağıtımı ve her türlü topraklama hattı.
- Elektrik ve Su Sayacı
- Bina harici dış bağlantılar.(Elektrik , Pissu ve Temiz su vs.)
- Isıtma ve soğutma tesisatları ( kalorifer , klima vs.)
- Mutfak alt üst dolapları ve banyo dolapları - Nakliye ve montaj ekibi masrafları (yemek+içme+konaklama) hesaplanıp fiyata eklenecektir.

Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler